AÇIK ÇALIŞMA TEZGAHI 

Ürün Özellikleri

İstenilen boy ve ebatta üretime yapılmakta olup. İş yerinizde konmasını istediğiniz yere uygun olarak üretilmektedir. Veya hazırda bulunan standart boylardan alabilirsiniz. Dolaplı çalışma tezgahı alt bölümünde istif rafları bulunmakta olup üzerine set üstü ekipmanların yerleşimi için idealdir.

Paslanmaz mutfak ekipmanlarında üst düzey çelik kullanılmakta olup Anadolu endüstriyel mutfak güvencesi altındadır. Sitemiz üzerinde görmüş olduğunuz her türlü ekipman projelendirilmesi ve satışı şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır.

 

 

 
Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Lütfen İletişime Geçiniz.
 

FİYAT TEKLİFİ

 

 

ENDÜSTRİYEL MUTFAK | AÇIK ÇALIŞMA TEZGAHI MODELLERİ

 

AÇIK ÇALIŞMA TEZGAHI NEDİR?

Açık çalışma tezgahları paslanmaz çelik malzemeden üretilen hareketli çalışma tezgahlarıdır. Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında son derece önemli bir ürün olan açık çalışma tezgahları mutfakta bulunan mutfak malzemelerinin, servis ekipmanlarının derlenip toplanmasında ve hareket etme özelliği ile mutfak içinde ihtiyaç olunan noktaya taşınmasında yardımcı olur. Restoran, cafe, bar, lokanta, fast food restoranları, otel mutfakları gibi alanlarda mutfağın planlanması için en önemli ürünlerden biridir. Paslanmaz yüzey yapısı ile ıslanma ve nemlenmeden etkilenmez. Ayrıca kolay temizlenir yapısı ile üst düzey hijyen imkanı sunar.

Hareketli Çalışma Tezgahı Fiyatları

Açık çalışma tezgahı fiyatları marka, model ve ebat özellikleri ile baeraber kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Anadolu Mutfak olarak uzun yıllardır tüm Türkiye genelinde endüstriyel mutfak ürünleri, ekipmanları satışı ve teknik servis desteğini sunmaktayız. Müşterilerimize en köklü markaların kalite bekgeli ve yüksek standartlara sahip çalışma tezgahı ve diğer endüstriyel mutfak malzemelerinin satışını gerçekleştirmekteyiz. Açık çalışma tezgahı fiyatı ve hareketli çalışma tezgahı modelleri için bize ulaşın.