ENDÜSTRİYEL MUTFAK MALZEMELERİ

ENDÜSTRİYEL BENMARİLER

Endüstriyel mutfak malzemelerinde en kaliteli markalarla çalışan Anadolu Mutfak, uzun ömürlü ve dayanıklı, kaliteli endüstriyel benmari tezgah ürünlerini tüm Türkiye genelinde işletmelere sunmaktadır İhtiyaç duyduğunuz özellikte her çeşit endüstriyel mutfak ekipmanlarını sunan firmamız aynı zamanda İstanbul anadolu yakası, avrupa yakası ve Türkiye genelinde teknik servis desteğinide sunmaktadır. 

ELEKTRİKLİ - GAZLI BENMARİLER

 

ENDÜSTRİYEL BENMARİLER | GAZLI VEYA ELEKTRİKLİ 3+1 BENMARİ

 

Benmari Tezgahı Nedir?

Benmari kelimesi fransızca kökenli bir kelime olup bain-marie olarak dünya mutfak litaratürüne girmiş olan bir eritme ve sıcak tutma yöntemidir. Benmari usülü ile sıcak suyun içerisine oturtulan gıdalar sıcak tutulabilmekte veya bazı hassas gıdaların yoğun ateş üzerinde yanma ve parçalanma riskine karşılık eritilmesi işlemi uygulanmaktadır.

Özellikle çikolata ve tereyağı gibi yüksek ısı ve ateşte zarar görecek, tat yapısı bozulacak, yanma tehlikesi bulunan gıdalar benmari tezgahlarında ve ünitelerinde yanmadan belirli bir ısıya maruz bırakılarak eritilmesi işlemi yapılmaktadır. Bu şekilde hazırlanan sosların lezzetleri bozulmadan kaliteli sunumlar hazırlmananın imkanına sahip olunmaktadır.

Benmari cihazları pastane, cafe, fırın, restoran, yemekhane ve otel mutfakları gibi profesyonel gıda üretim işletmelerinde yoğun olarak kullanılan, paslanmaz çelikten imal edilmiş endüstriyel mutfak malzemesidir. Kolay temizlenmesi ve paslanmaz yapısı ile üst seviyede hijyen ve kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Benmari Fiyatları

Benmari fiyatları satın alınacak olan ürünün yapısına, imal edildiği malzemenin kalitesine ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Endüstriyel mutfak sektöründe uzun yıllara varan deneyim ve tecrübesi bulunan Anadolu Mutfak olarak Türkiye'nin en köklü ve kaliteli markalarının endüstriyel mutfak ekipmanlarının satışını ve teknik servis desteğini İstanbul ve tüm Türkiye genelinde sunmaktayız. Hızlıca benmari siparişi verebilir ve benmari siparişinizi hızla size teslim edebiliriz. Benmari tezgah siparişi ve benmari cihazı siparişi için bize ulaşın.