DOLAPLI ÇALIŞMA TEZGAHI | ENDÜSTRİYEL MUTFAK

Ürün Özellikleri

İstenilen boy ve ebatta üretime yapılmakta olup. İş yerinizde konmasını istediğiniz yere uygun olarak üretilmektedir. Veya hazırda bulunan standart boylardan alabilirsiniz. Dolaplı çalışma tezgahı alt bölümünde istif rafları bulunmakta olup üzerine set üstü ekipmanların yerleşimi için idealdir.

Paslanmaz mutfak ekipmanlarında üst düzey çelik kullanılmakta olup Anadolu endüstriyel mutfak güvencesi altındadır. Sitemiz üzerinde görmüş olduğunuz her türlü ekipman projelendirilmesi ve satışı şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır.

 

 

 
Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Lütfen İletişime Geçiniz.
 

FİYAT TEKLİFİ

 

 

ENDÜSTRİYEL MUTFAK | DOLAPLI ÇALIŞMA TEZGAHI MODELLERİ

 

DOLAPLI ÇALIŞMA TEZGAHI NEDİR?

Dolaplı ve raflı çalışma tezgahları endüstriyel mutfak ekipmanları içerisinde lokanta, fastfood restoranı, restoran, otel mutfağı, cafe, pastane, fırın gibi gıda işletmeleri için hazırlanan gıda hazırlama ve çalışma tezgahıdır. Profesyonel mutfaklarda ve her türlü yoğunlupa sahip küçük, orta ve büyük gıda servis işletmelerinin mutfaklarında kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen mutfak tezgahları kolay temizlenebilir yapısı ile yüksek hijyen sağlar. Yemek siparişlerinin hızlı ve kolayca hazırlanmasına yardımcı olduğu gibi tezgah altında bulunan kapalı dolaplar aracılığıyla mutfak malzemelerinin depolanması ve saklanmasına yardımcı olur.

Çalışma Tezgahı Fiyatları

Çalışma tezgahı fiyatları marka, model ve ebat özellikleri ile baeraber kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Anadolu Mutfak olarak uzun yıllardır tüm Türkiye genelinde endüstriyel mutfak ürünleri, ekipmanları satışı ve teknik servis desteğini sunmaktayız. Müşterilerimize en köklü markaların kalite bekgeli ve yüksek standartlara sahip çalışma tezgahı ve diğer endüstriyel mutfak malzemelerinin satışını gerçekleştirmekteyiz. Kapalı çalışma tezgahı fiyatı ve çalışma tezgahı modelleri için bize ulaşın.