CE BELGELİ PASTA VE BÖREK FIRINI

Ürün Özellikleri

Paslanmaz mutfak ekipmanlarında üst düzey çelik kullanılmakta olup Anadolu endüstriyel mutfak güvencesi altındadır. Sitemiz üzerinde görmüş olduğunuz her türlü ekipman projelendirilmesi ve satışı şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır. Türk malıdır. Ce standartlarına uygun olarak üretilmiştir. 21 mbar gaz basıncı ile çalışmaktadır. Ebat: 100x100x160 Raf sayısı: 5 katlıdır

 

 
Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Lütfen İletişime Geçiniz.
 

FİYAT TEKLİFİ

 

Pasta Börek Fırını Fiyatı

Pasta börek fırını fiyatları marka, model ve ebat özellikleri ile baeraber kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Anadolu Mutfak olarak uzun yıllardır tüm Türkiye genelinde endüstriyel mutfak ürünleri, ekipmanları satışı ve teknik servis desteğini sunmaktayız. Müşterilerimize en köklü markaların kalite bekgeli ve yüksek standartlara sahip pasta börek fırını ve diğer endüstriyel mutfak malzemelerinin satışını gerçekleştirmekteyiz. Pasta börek fırını fiyatı ve pasta börek fırını modelleri için bize ulaşın.

 

 

PASTA BÖREK FIRINI | ENDÜSTRİYEL FIRIN 

 

PASTA VE BÖREK FIRINI NEDİR?

Pasta börek fırını endüstriyel mutfak ürünleri üretimi ve satışı yapan firmalar tarafından satılan endüstriyel mutfak ekipmanıdır. Yoğun unlu mamül üretimi yapan fırın, pastane, pattiserie ve cafe gibi işletmelerin endüstriyel mutfaklarında, ötölyelerinde ve imalathanelerinde kullanılan büyük ebatlarda olan endüstriyel fırındır. 

Endüstriyel pasta ve börek fırıı iç haznesinde eşit ısı yayılımı sayesinde hızlı ve lezzetli gıda pişirmesi yapmaya uygundur. CE kalite belgesine sahip olan endüstriyel tip fırın ile pasta, börek, pohaça ve diğer unlu mamül ürünlerinin üretimi ve pişirilmesi sağlanmaktadır. Paslanmaz çelik dış yüzeyi ile sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Maksimum temizlik ve hijyen sunar. Dış gövde de bulunan dijital ekran ile pişen ürünler hakkında ve fırın sıcaklığı ile ilgili bilgi gösterir.